5A | |||
1. Kenosha 2. Warren 3. Antioch |
4. Barrington 5. Cary 6. Huntley |
Second round: Highest seed plays the lowest seed 1 will play the lowest rank seed winner of first round 2 will play the second to lowest winner of the first round |
|
1. Kenosha (18) | |||
6. Huntley (7) | 1. Kenosha (0) | ||
6. Huntley (7) | |||
3. Antioch (0) | |||
AAAAA | 2. Warren | ||
5. Cary (25) | |||
5. Cary (0) | |||
4. Barrington (6) | 2. Warren (13) | ||
2. Warren (33) |
4A | |||
1. Riverside Brookfield 2. Wisconsin 3. Schaumburg |
4. Grant 5. Lake Zurich 6. Central |
Second round: Highest seed plays the lowest seed 1 will play the lowest rank seed winner of first round 2 will play the second to lowest winner of the first round |
|
1. Riverside Brookfield (7) | |||
6. Central (12) | 1. Riverside Brookfield (0) | ||
6. Central (0) | |||
3. Schaumburg (0) | |||
AAAA | 2. Wisconsin | ||
5. Lake Zurich (20) | |||
5. Lake Zurich (06) | |||
4. Grant (14) | 2. Wisconsin (7) | ||
2. Wisconsin (20) |
3A | |||
1. Kenosha U 2. Prairie Ridge 3. Mundelein |
4. Zion Benton 5. Grayslake 6. Woodstock |
Second round: Highest seed plays the lowest seed 1 will play the lowest rank seed winner of first round 2 will play the second to lowest winner of the first round |
|
2. Prairie Ridge (14) OT1 | |||
6. Woodstock (0) | 2. Prairie Ridge (6) | ||
3. Mundelein (7) OT1 | |||
3. Mundelein (25) | |||
AAA | 1. Kenosha U | ||
5. Grayslake (27) | |||
5. Grayslake (0) | |||
4. Zion Benton (26) | 1. Kenosha U (7) | ||
1. Kenosha (26) |
2A | |||
1. East Aurora 2. Libertyville 3. North Side |
4. Round Lake 5. Buffalo Grove 6. Lake Zurich U |
Second round: Highest seed plays the lowest seed 1 will play the lowest rank seed winner of first round 2 will play the second to lowest winner of the first round |
|
2. Libertyville (38) | |||
6. Lake Zurich U (0) | 2. Libertyville | ||
3. North Side (12) | |||
3. North Side (7) | |||
AA | |||
5. Buffalo Grove (24) | |||
5. Buffalo Grove (12) | |||
4. Round Lake (0) | 5. Buffalo Grove | ||
1. East Aurora (0) |
1A | |||
1. Barrington U 2. South Elgin 3. Evanston |
4. Warren U 5. North Chicago 6. Lake in the Hills |
Second round: Highest seed plays the lowest seed 1 will play the lowest rank seed winner of first round 2 will play the second to lowest winner of the first round |
|
1. Barrington U (0) | |||
6. Lake in the Hills (19) OT1 | 6. Lake in the Hills (14) | ||
6. Lake in the Hills (14) | |||
3. Evanston (13) OT1 | |||
A | 6. Lake in the Hills | ||
5. North Chicago (0) | |||
4. Warren U (0) | |||
4. Warren U (7) | 2. South Elgin (0) | ||
2. South Elgin (12) |